ДО 2022: JAKO І BAYER 04 LEVERKUSEN продовжили контракт

Написал Инокентий 21.01.2019 0 Комментарий(и)

ДО 2022: JAKO І BAYER 04 LEVERKUSEN  продовжили контракт

 

Протягом наступних кількох років JAKO і Bayer 04 Leverkusen підуть тим самим шляхом. На цьому тижні ми продовжили контракт постачальників комплектів з Bayer 04 Leverkusen, також відомий як Werkself ще на 4 роки до 30 червня 2022 року.

Наш засновник і генеральний директор Руді Шрюгель каже: «Ми дуже раді, що Bayer 04 Leverkusen піде в майбутнє разом з нами. Таким чином, ми будемо партнерами ще чотири роки з топ-клубом, який має міжнародне визнання. Продовження контракту є для нас логічним кроком. Протягом останніх півтора років нашої співпраці концепція команди була відмінно покращена.
Ми мали змогу скористатися всіма рівнями клубного досвіду і щодня робили покращення щоб ідеально екіпірувати «Werkself» та їхніх шанувальників. З того часу ми налагодили тісне партнерство. На цій підставі ми хочемо розвивати наше співробітництво у всіх аспектах, збільшувати видимість наших брендів на всіх каналах і використовувати великі можливості, які Bayer 04 Leverkusen пропонує нам. Саме тому я дуже чекаю захоплюючої другої половини сезону, і я впевнений, що побачимо JAKO і «Werkself» знову на міжнародній арені.

Керівник компанії Bayer 04 Міхаель Шейд заявляє: «За останні півтора сезону JAKO завжди був високопрофесійним і високопродуктивним партнером, тому ми з задоволенням скористалися можливістю довгострокової стратегії, яка наблизить нас ще ближче . Не тільки на поліпшені фінансові умови ми розширюємо наші договірні відносини з JAKO. З самого початку нашого партнерства наш постачальник екіпіровки показав найвищу продуктивность. Завдяки своїй відмінній якості тканини, особливій манері обслуговування, високій гнучкості та творчості, JAKO стала для нас за короткий час преміальним партнером, який ми не хочемо втрати найближчим часом.  

Для спортивного директора Bayer 04 Руді Вьоллера продовження контракту є логічним продовженням історії успіху: «Обидві сторони усвідомили великий потенціал, який лежить в межах цієї співпраці», - каже Воллер. «Ми даємо JAKO можливість продовжувати розвиватися в одному з найуспішніших німецьких клубів за останні десять років. Наш партнер продовжує надавати екіпіровку на найвищому функціональному та візуальному рівні. Всі ідеї, а також концепція, яку JAKO пропонував нам півтора року тому, були реалізовані до цього дня, підкреслює Воллер. "Зараз ми дійсно чекаємо нових проектів і бачень".

 

Написать комментарий