Каталог
Your Cart

История компании Jako

JAKO

Основні етапи німецького сімейного бізнесу .

Руді Шпругель

Атлетам
Від атлетів

У невеликому містечку Hollenbach в 1957 році народився Руді Шпругель. Він був шостою дитиною з дев’яти. Хлопчина мав хист до футболу. Свого часу він був півзахисником в Würzburger Kickers (2-га німецька бундесліги). До тих пір поки він не почав свій власний бізнес , навчений промисловий службовець працював в спортивному магазині своїх колишніх тренерів з футболу.

В даний час він батько двох дочок , які також працюють на лідируючих позиції в Jako. Щодо футболу то Руді може знайти себе тільки в якості глядача поза межами футбольного поля . Його активна спортивна кар'єра зараз відбувається на полі для гольфу , де він амбітно працює на зниженні його поточного рівня +11 до пару.

 

 

2016

Jako Ukraine

JAKO в УкраЇнІ.

З середини 2016 року ТОВ Іппон-шифт ексклюзивно представляє компанію JAKO в Україні.

 

 

 


 

2015

JAKO IS DEFENDING CHAMPION

Компанія JAKO відстояла звання ЧЕМПІОН. Так вона ще раз виграла титул найвищої ефективності роботи з "командними видами спорту 2014" торгового журналу Маркт інтерн (title „team sport 2014“ of the trade journal markt intern). Це показало результативність роботи орієнтованої на ринок спеціалізованої роздрібної торгівлі. Спеціалісти в галузі спортивного ретейлу в друге поспіль обрали компанію JAKO.

Ця нагорода є великим стимулом для JAKO розвивати свою роботу з роздрібними торговцями, залишаючись для них постачальником № 1.

 

2014

JAKO-DOTS FOR THE ANNIVERSARY

JAKO 
JAKO - ТОЧКИ ДЛЯ ЮВІЛЕЮ

Саме до ювілейного року JAKO представляє новий елемент дизайну : JAKO точки . Від тепер короткий логотип поєднує традиційний знак з потужним динамічним дизайном . 

2013

team sports – JUST IN TIME


Впроваджена JAKO спортивна кампанія «Вчасно для командних видів спорту» (“team sports – JUST IN TIME”) забеспечила для Jako перемогу в номінації найвищої ефективності роботи з "командними видами спорту 2013».
 

  • 2012

4 КОМАНДИ - БЫЛЬШЕ НІЖ 25% НІМЕЦЬКОЇ БУНДЕСЛІГИ - ОДЯГНУТІ В ЯКО

4 команди - быльше ніж 25% німецької бундесліги - одягнуті в яко

Майже 25 % німецької бундесліги одягнено в JAKO. JAKO бренд, що був заснований в гаражі? ТАК ! Фактори успіху , залишаються тими ж . Абсолютна доступність , комплексне обслуговування з глибоко особистим підходом. Аматори чи професійні клуби, JAKO завжди піклується про їх права!

2010

Виробництво

 

JAKO –GERMAN CHAMPIONS
2010 JAKO - НІМЕЦЬКИЙ ЧЕМПІОН! На спортивних майданчиках і в спортивних залах - JAKO стала повноцінним учасником, і подальше неможливо уявити без неї . Не дивно, що більше 50 000 команд одягнено в вироби Яко. Саме з JAKO команди виграють титули чемпіонів Німеччини з баскетболу, волейболу і хокей на льоду.

Все більше і більше можливо для JAKO. В 2010 започаткована нова торгівельна програма the new JAKO Shop Concept з метою розширення присутності компанії в торгівельних мережах. 

2009

20 років Яко20 Років роботи компанії яко

До свого 20-річчя компанія Jako представляє новий логотип . Виконаний в світлому, свіжо-блакитному кольорі логотип JAKO вказує на походження компанії з гирла двох річок.

Більш того нове гасло, ЖИВИ СПОРТОМ поєднує в собі тенденцію розширення участі компанії як в спортивних змаганнях, так і для особистих занять фізичною культурою. Новий лозунг для тих, хто живе спортом, для командного духу, для чесної гри, та заради підтримки всіх команд і спортсменів на їхньому шляху становлення та звершень. 

  • 2006

Brose Baskets

 

 

JAKO ON NEW WAYS

Розширення продуктової лінійки, поява екіпірування для нових спортивних дисциплін, таких як баскетбол, гандбол та інших збільшили обсяг каталогу продуктів до понад 400 сторінок. Тісна співпраця з the Brose Baskets та JAKO-Arena в Бамбергу дали неперевершений результат. JAKO перетворюються в колекціонера німецьких баскетбольних титулів. Від тепер JAKO охоплює всі команди, незалежно від того де вони грають, на траві, твердому покритті, в залі чи на вулиці.
 

2002

JAKO AG

THE JAKO AG

14 травня 2002 року - нова віха в історії компанії, що перетворюється в акціонерне товариство під назвою JAKO AG . З цього моменту майже 100 співробітників є гордими власниками 10 акцій товариства. При цьому відбуваються зміни в процесі організації роботи товариства та системи управління складом. JAKO AG готове до майбутньої діяльності по-новому.

 


 

1999

JAKO тепер в німецькій Бундеслізі


FROM ATHLETES FOR ATHLETES

Атлетам від атлетів!

До свого десятиріччя компанія досягає амбітної мети: JAKO тепер в німецькій Бундеслізі. ФК Фрібург був першим хто представляв JAKO в німецькій Бундеслізі. Ще один подарунок до Ювілею, це нове офісне приміщення, що відповідає всім вимогам щодо зберігання, обліку та всебічної роботи з клієнтами.

Просто перший клас .

 
 

1994

JAKO 

YOU CAN COUNT ON JAKO

Ви можете покластись на Яко!

Постійна наявність товару, при ефективному співвідношенні ціни і якості , а також спеціальний, персоналізований сервіс JAKO стали суттю діяльності компанії до сьогоднішнього дня . У 1994 році JAKO вперше мав обіг в десятки мільйонів євро, робоча зона збільшилася вдвічі, обсяг каталогу 44 сторінки в порівнянні з 12 сторінками в 1990 році

JAKO дійсно перетворилась на реального постачальника одягу для в командних видів спорту .
 

1991

JAKO – A PRIVATE LABEL

JAKO 


Перший глобальний комерційний успіх JAKO!

Саме цього року колекція JAKO стає загально-німецьким хітом!

Запланований оборот продажів компанії перевищено на 300 % в перший рік . відкриваються нові горизонти, починаючи з цього моменту JAKO є приватною торговою маркою для спортивного екіпірування.

Вочевидь, JAKO зростає так швидко, як JAKO здійснює поставки.

 


 

1989

Час пішов!

ОЧИКУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО!

9 листопада 1989 року падає Берлінський мур.

Народ святкує. Весь народ?

Майже в цей день Rudi Sprügel реєструє Jako Sportartikel GmbH.

Ідея –створити компанію, близько до його дому - між річками Jagst та Kocher, де можна придбати колекцію одягу, що є завжди на складі . Назва походить з регіону межиріччя. З самого початку компанія розташовувалась в гаражі брата в маленькому містечку Stachenhausen .

Час пішов!